Pridať inzerát

Kreslič elektrických schém

MECASYS s.r.o.

  • Miesto práce: Oravská Polhora, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a kreslenie elektrickych schém industriálnych projektov spoločnosti
- navrh a kreslenie elektrickych schém FTV projektov
- montáž a kompletáž projektov spoločnosti,
- iné práce súvisiace s hlavnou činnosťou,
- zodpovednosť za vykonanú prácu z pohľadu kvality a bezpečnosti práce.

- Profesionálna sebarealizácia a podpora talentu
- Vernostný bonus (po odpracovani 12 mesiacov)
- Ročné odmeny v závislosti od výsledkov (13. a 14. plat)
- Realizácia projektov HOME OFFICE / popri škole

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
EPLAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- strategické a analytické myslenie
- samostatnosť pri plnení úloh
- orientácia na výsledky
- zodpovednosť, precíznosť a čestnosť

MECASYS s.r.o. or roku 2008 poskytuje služby zamerané na výrobu a vývoj automatických zariadení, meracích prípravkov, vstrekovacích foriem a dielov trieskovým obrábanim na CNC strojoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov