Pridať inzerát

Assistent obchodníka

MECASYS s.r.o.

  • Miesto práce: Oravská Polhora, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.08.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o pridelených zákazníkov
- komunikácia s pridelenými zákazníkmi (termíny dodania, stav objednávky)
- komunikácia s oddeleniami spoločnosti
- úplna podpoda obchodníka pre dosahovanie cieľov spoločnosti
- reportovanie nadriadenému

- Profesionálna sebarealizácia a podpora talentu
- Vernostný bonus (po odpracovani 12 mesiacov)
- Ročné odmeny v závislosti od výsledkov (13. a 14. plat)
- Možnosť karierného rastu na riadiace pozície

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Mecasys bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- strategické a analytické myslenie
- samostatnosť pri plnení úloh
- zodpovednosť, precíznosť a čestnosť

MECASYS s.r.o. or roku 2008 poskytuje služby zamerané na výrobu a vývoj automatických zariadení, meracích prípravkov, vstrekovacích foriem a dielov trieskovým obrábanim na CNC strojoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov