Pridať inzerát

Vodič kamiónu

MEC TRANS s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 EUR/mesiacmzda netto je 2100 - 2300 EUR
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič kamióna, preprava tovaru v rámci EU

Zahraničná spoločnosť hľadá dvoch vodičov kamióna so skúsenosťami s výkonom práce najmä v Rakúsku a tiež v rámci EU. Životopis zasielajte prosím na dole uvedenú adresu, vybraným uchádzačom sa následne ozveme a dohodneme si termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odolnosť voči stresu, samostatnosť, flexibilnosť, vyhovujúci zdravotný stav, bezúhonnosť ,spoľahlivosť, manuálna zručnosť, ústretovosť.

Naša spoločnosť sa zaoberá kamiónovou dopravou.

Adresa spoločnosti

Závodská cesta 2963/4
010 01 Žilina