Pridať inzerát

Junior účtovník

MDclinic a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacod 800eur, mzdové podmienky sa budú odvíjať od skúseností a praxe
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Boli by sme radi, keby si sa v tíme kolegov na finančnom oddelení ujal nasledovných úloh:
- zabezpečovanie fakturácie paušálov, výkonov, liekov a iných služieb pre odberateľov ZS
- vystavovanie dobropisov, ťarchopisov
- kontrola saldo konta odberateľov
- archivácia a kontrola dokladov vypracovaných v rámci prac. činnosti
- účtovanie pokladní
- kontrola vyplácaných provízii pre inštruktorov prvej pomoci
- spracovanie interných dokladov v rámci účtovníctva
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

Ponúkame ti:
- možnosť pracovať "Home Office" , 5 dní v mesiaci - podľa dohody s nadriadeným
- koncoročný benefit
- príspevok na vzdelávanie
- "Telekom" benefit
- bonus za odporúčanie zamestnanca
- zabezpečený pitný a kávičkový režim na pracovisku
- zvýhodnenú zdravotnú starostlivosť pre našich zamestnancov a najbližších rodinných príslušníkov
- iné benefity zamestnancov

V prípade, že ťa táto pracovná ponuka zaujala, zašli prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na dole uvedenú adresu.

Spoločnosť MDclinic a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Podľa zákona sme povinní zverejňovať základnú mzdovú zložku (minimálnu mzdu) pre inzerované pozície. Pri rozhodovaní starostlivo zvážime tvoju odbornú spôsobilosť, kvalifikáciu a skúsenosti pre inzerovanú pozíciu.

Tešíme sa na prípadné osobné stretnutie :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Podvojné účtovníctvo - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

Prax min. 1 rok na obdobnej pozícií je výhodou
1

Znalosť účtovného systému SOFTIP PROFIT je výhodou ale nie podmienkou.
Veľkou výhodou je, ak máš zodpovedný prístup k práci, máš chuť učiť sa nové veci v oblasti účtovníctva a
dokážeš pracovať samostatne.

MDclinic a.s. poskytuje vo svojich poliklinikách a zdravotníckych zariadeniach preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť . Spoločnosť ponúka kvalitné zázemie v širokom rozsahu všeobecných lekárov a odborných špecialistov. Vo svojich zariadeniach poskytuje služby v rôznych medicínskych odboroch v nadštandardnej kvalite, vrátane pracovnej zdravotnej služby ako aj kurzov prvej pomoci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Radlinského 27
81107 Bratislava
www.mdclinic.sk