Pridať inzerát

Práce Německo - Sklady a produkce bez jazyka

MD Personalservice GmbH

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 600 - 2 200 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zájemce, kteří by rádi pracovali v Německu. Jedná se o práci ve skladech, která je vhodná pro ženy ,muže i páry.

Práce je na 1 - 3 směny.

Mzdové rozpětí je 11,00€ - 13,50€/hodinu BRUTTO, dle druhu práce.

Znalost německého jazyka není potřeba.

Preferujeme pracovníky s vlastním automobilem a flexibilitou.

Požadujeme:

Spolehlivost
Pracovitost
Čistý trestný rejstřík
Praxe ve skladu
Auto výhodou

Nabízíme:

Německou smlouvu na dobu neurčitou
Dlouhodobou spolupráci
Mzdové ohodnocení 11,00€ - 13,50€ / hod. BRUTTO dle druhu práce
Ubytování ca 150€ na měsíc
24 dní dovolené
Možnost zálohy po odpracovaném týdnu
Individuální prémie či příspěvek na dopravu

NÁSTUP DLE DOHODY

Pokud se o nabízených pracovních pozicích chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat na:

tel:
+420 775 113 200
+420 777 405 003

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Balení, pikování, kontrola, skenování a jiné

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

MD Personalservice GmbH je německá personální firma s dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnanců do celé Evropy.

Sídlo firmy je v Durýnské oblasti ve městě Gera. Naši spolupracovníci hovoří i českým jazykem což vám usnadní komunikaci s námi.

Zaměřujeme se hlavně na skladnické práce a spolupracujeme jak s personálními agenturami tak i přímo firmami. V roce 2020 jsme zprostředkovali práci pro více než 600 zaměstnanců.

Naše společnost od Vás nebere žádné poplatky ani provize za zprostředkování.

U nás nalezne uplatnění každý. Nabízíme i pozice, na nichž není nutná znalost jazyka.