Pridať inzerát

Samostatný montážny pracovník vzduchotechnických zariadení

MD - AIR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: MD - AIR, s.r.o., Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacZáklad. zložka mzdy (brutto)-od 720 EUR do 880 EUR + pohyb. zložka mzdy 25% zo zákl. (brutto) zložky (zníženie alebo nevyplatenie tejto zložky len v prípade porušenia prac. disciplíny)-t. j. od 900 EUR do 1100 EUR spolu (zákl. zložka + pohyb. zložka)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vykonávanie prác na vzduchotechnických zariadeniach

Možnosť mzdového rastu, koncoročné odmeny, preplácanie stravného + iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

montážnik

Vodičský preukaz

B

pracovitosť, samostatnosť, konštruktívnosť, zodpovednosť, prax na danej pozícii vítaná

Projekcia, výroba, dodávka, montáž, oprava, servis vzduchotechnických, filtračných, klimatizačných a chladiacich zariadení

Adresa spoločnosti

MD - AIR, s.r.o.,
Priemyselná 3959
031 01 Liptovský Mikuláš