Pridať inzerát

Brigáda v reštaurácií obedné / večerné zmeny

McWald Corporation, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obchodná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: IHNEĎ - podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej reštaurácie QUINSBORO, ktorá je zameraná na hamburgery s prémiovou kvalitou a rýchlou obsluhou, hľadáme milých a spolahlivých kolegov na brigádu na skrátený úväzok, alebo dohodu.

Prax v gastronómií nieje nutná, my Vás všetkému naučíme.

Jediné čo u nás potrebujete je chcieť a mať chuť pracovať, mať dobrú náladu, byť rýchly počas obedov a večerí a čo je pre nás veľkou výhodou, nespúšťať úsmev z tváre počas celého dňa.

Čo Vás počas bežného pracovného dňa u nás čaká?
- práca pri pokladni a v kuchyni
- vítanie hostí po príchode do reštaurácie
- vytváranie príjemnej a priateľskej atmosféry
- príprava nápojov
- prinášať objednané jedla na stoly
- prihováranie sa hosťom pri odchode (zisťovanie spokojností hostí)
- práca v kuchyni
- fritovanie hranoliek
- obsluha grilu

PRACOVNÁ DOBA:
Hľadáme niekoho, kto by mohol pracovať kedykoľvek od Pondelka do Nedele:
- od 11:00 - 15:00 h
- alebo od 17:00 - 21:00 h

MZDA:
- ak odpracujete do 20h týždenne - 4,50€ / hod.
- ak odpracujete 20h a viac za týždeň - 5€ / hod.
- v prípade dôležitých zmien - 5,50€ / hod.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať.

- zabezpečený pitný režim + káva
- ZĽAVA 50% na jedlo počas pracovnej doby
- ZĽAVA 20% (mimo práce)
- možnosť nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov