Obchodno - technický zástupca (strojárska technológia a náradie )

MCS, s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 800 EUR/mesiac13. plat, špeciálne bonusy Konkrétna mzdová hladina závisí od schopností a výsledkov uchádzača.
  • Termín nástupu: jún / júl

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna práca s firemnými databázami vrátane CRM
- Aktívne telefonovanie zákazníkom
- Pravidelné reportovanie
- Osobné stretnutia so zákazníkmi
- Získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o súčasných zákazníkov
- Prezentácia našej spoločnosti
- Konzultačná činnosť pri problémoch s náradím,
- Technická podpora, návrhy a úpravy strojárskych technológií
- Príprava predajných ponúk, registrácia a sledovanie objednávok
- Rozvoj CRM databázy

- Služobné auto
- Služobný mobil
- Notebook
- Možnosť kariérneho rastu
- Pravidelné odborné vzdelávanie ( aj v zahraničí )

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, strojárske technológie, náradie na obrábanie

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- veľmi dobrá znalosť strojárskych technológií
- obchodné a komunikačné zručnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť, samostatnosť, iniciatívnosť
- ochota sa vzdelávať

Technické odborné poradenstvo, optimalizácie a návrh nových strojárskych technológií, predaj rezného náradia na obrábacie stroje zn. Mitsubishi Materials