Pridať inzerát

CAM Programátor CNC 3 a 5 osích obrábacích centier

MCS Technology, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 15 EUR/hod.Letné a zimné prémie
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe výkresovej dokumentácie a 3D modelu programovanie obrábacích 3 a 5 osích centier v programe EDGE CAM ultimate. Riadenie výroby a rozdeľovanie práce na konkrétne stroje. Objednávanie náradia podľa potreby. Komunikácia so zákazníkmi podľa potreby v prípade nejasností. V prípade potreby návrh a konštrukcia upínacích prípravkov. Znalosť a skúsenosti práce na obrábacích centrách je nutné.

Sme malá dynamická firma pracujúca na moderných strojoch (HERMLE, SODICK). Vládne tu priateľská atmosféra a pracujeme všetci ako jeden tím. Letné a zimné odmeny. V prípade živnostníka preplatenie dovolenky. Živnostník - výhoda.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Kovoobrábanie. Zákazková a malosériová výroba na CNC strojoch

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov