Pridať inzerát

Construction Supervisor

McDonald's Slovakia spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova 33, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Kolegu, ktorý budete zodpovedný za výber a riadenie dodávateľov za účelom komplexného zabezpečenia projekcie, inžinieringu a výstavby nových aj rekonštrukcie stávajúcich prevádzok.
Zodpovednosti:
- Samostatne vedie projekty výstavby a úpravy prevádzok od ideového návrhu po odovzdanie prevádzkovateľovi
-Riadi výber dodávateľov, vrátane prípravy podkladov pre výberové konanie
- Konzultuje prípravu rozpočtov a kontroluje ich dodržiavanie
- Vedie technické rokovania, komunikáciu a koordinačné dni s jednotlivými dodávateľmi
- Vypracováva kalkulácie stavebných nákladov projektov
- Zapracováva vyvolané zmeny, prejednáva ich v spolupráci s internými a externými členmi projektového tímu
- Zabezpečuje dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov
- Zhotovuje harmonogramy riadených projektov a ich častí
- Riadi a kontroluje všetky stupne projektovej dokumentácie
- Aktívne podporuje externý inžiniering
- Poskytuje technickú podporu existujúcim prevádzkam

Aké vlastnosti by si mal mať?

- 5 rokov praxe v obore
- Znalosť stavebného zákona
- Vyjednávacie schopnosti
- Skúsenosti so samostatným riadením projektov
- Skúsenosti s vedením tímu a ich koordináciou vzhľadom na riešenie zmien
- Skúsenosti v oblasti pozemných stavieb
- Schopnosť samostatne riešiť problémy
- Odolnosť voči stresu
- Komunikatívnosť, Tímovosť
- Flexibilita časová aj priestorová
- Anglický jazyk B2
- Microsoft office pokročilý
- AutoCad pokročilý
- „McD positiv“

Za koľko budeš pracovať?

- Mzda od 2300 eur, podľa praxe a znalostí
- Ročný bonus
- Finančný benefit na relax, zdravotnícke potreby
- Finančný benefit na finančné zabezpečenie
- Príspevok na stravu

Aké výhody môžeš očakávať?

- Služobné auto
- Služobný telefón
- Služobný počítač
- Benefity formou Kafetérie na relax, vzdelávanie, finančné zabezpečenie
- Lekárska starostlivosť
- Ročné bonusy podľa výsledkov spoločnosti a osobného ohodnotenia
- Benefit Card - zľavy v prevádzkach McDonald´s a u iných obchodných partnerov
- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Zaškolenie do systému práce McDonald´s
- Pravidelné pracovné hodnotenie
- Osobný rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

McDonald´s je jednou z najvýznamnejších a najúspešnejších spoločností na svete a je najmä dôležitým zamestnávateľom. Počas svojho pôsobenia táto spoločnosť umožnila množstvu zamestnancov vybudovať si kariéru, nájsť cestu k budúcemu profesijnému uplatneniu a načerpať nové pracovné skúsenosti.

McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Naším princípom je umožniť pracovať všetkým, ktorí chcú pracovať v službách a mať možnosť seba realizácie Nie je dôležité, koľko máš rokov alebo aké vzdelanie si dosiahol. Dôležité sú ukázané schopnosti a výsledky, ktoré sú predpokladom Tvojho ďalšieho profesijného rastu.

Našou ambíciou však rozhodne nie je byť "najväčší", ale "najlepší" zamestnávateľ pre svojich ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov