Prevádzkový pracovník - dohoda o brigádnickej práci študenta

McDonald´s Slovakia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Tvoja nástupná hodinová mzda je 3,049 euro ( základná zložka mzdy ) + 1 euro ( príspevok na udržiavanie uniformy ). Všetko spolu = 4, 049 euro / hodina. Za každú odpracovanú hodinu po 22:00 príplatok 1,30 euro.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácie McDonald´s v Trnave Ti ponúkajú možnosť získať dlhodobú brigádu popri škole. Táto brigáda je vhodná pre študentov stredných a vysokých škôl.
Sme maximálne flexibilný pri plánovaní Tvojich smien.
Možnosť pracovať výhradne ranné smeny alebo iba večerné / nočné smeny !!!

Ponúkame prácu v skvelom a dynamickom kolektíve s možnosťou kariérneho postupu.

Hlavnou náplňou práce je: práca na pokladni - obsluha zákazníkov, príprava našich produktov v kuchyni, čistenie a upratovanie prevádzky.

Pre tých najšikovnejších je tu možnosť pracovať v našom mimoriadne obľúbenom McCafé

• nočný príplatok 1,30 euro - za každú odpracovanú hodinu po 22:00
• príspevok na udržiavanie uniformy je 1 €/za každú odpracovanú hodinu
• po skúšobnej dobe sa plat navyšuje na 3,29 €/hod.
• Príplatok za sobotu 25% z minimálnej mzdy
• Príplatok za nedeľu 50% z minimálnej mzdy
• Bonus – v závislosti na pracovnom výkone

Záujemcovia sa môžu o miesto uchádzať zaslaním svojho životopisu emailom. Vybratí záujemcovia budú pozvaní na prijímací pohovor priamo do reštaurácie na osobný pohovor s vedúcim reštaurácie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame ???
- pracovnú flexibilitu ( práca striedavo v troch smenách aj počas víkendov )
- spoľahlivosť a profesionálne vystupovanie
- zmysel pre tímovú prácu
- zodpovednosť
- dodržiavanie štandartov a pravidiel spoločnosti
- ochotu učiť sa nové veci

Prosíme aby životopis zasielali len záujemcovia, ktorí majú skutočný záujem o prácu v McDonald´s, nakoľko je počet voľných miest limitovaný.

McDonald´s je jednou z najvýznamnejších a najúspešnejších spoločností na svete a je najmä dôležitým zamestnávateľom. Počas svojho pôsobenia táto spoločnosť umožnila množstvu zamestnancov vybudovať si kariéru, nájsť cestu k budúcemu profesijnému uplatneniu a načerpať nové pracovné skúsenosti.

McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Naším princípom je umožniť pracovať všetkým, ktorí chcú pracovať v službách a mať možnosť seba realizácie Nie je dôležité, koľko máš rokov alebo aké vzdelanie si dosiahol. Dôležité sú ukázané schopnosti a výsledky, ktoré sú predpokladom Tvojho ďalšieho profesijného rastu.

Našou ambíciou však rozhodne nie je byť "najväčší", ale "najlepší" zamestnávateľ pre svojich ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

McDonald's Slovakia spol. s r.o.
Hlboká ulica 4
917 00 Trnava

Kontakt