Pridať inzerát

Obchodný zástupca McTREE SR, a.s.

MC TREE SR, a. s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte obchodné skúsenosti? Nechýba vám obchodný drive? Baví vás učiť sa nové veci? Renomovaná obchodná firma hľadá do svojho kolektívu nového kolegu na pozíciu obchodný zástupca pre SR :
Starostlivosť o stálych zákazníkov.
Realizácia a rozvoj obchodných aktivít zvereného portfólia zákazníkov
Predaj výrobkov renomovanej značky

-ponúkame príjemné pracovné prostredie v malom kolektíve
- prácu v zaujímavom odbore a atraktívnej oblasti
- mobilný telefón a služobné vozidlo
- motivujúci systém odmeňovania

Pokiaľ sa vám neozveme do 14 dní odo dňa zaslania vášho životopisu, neboli ste vybraní do ďalšieho kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, obchod

Vodičský preukaz

B

-spoľahlivosť a zodpovednosť
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- orientácia na zákazníka
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť a flexibilita
- znalosť AJ- výhodou, nie však podmienkou

Dynamická firma s priatelským kolektívom, dovážajúca a distribuujúca výrobky vysokej kvality: LORD, PERPETUM a ďalších s vlastnou servisnou sieťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov