Pridať inzerát

Obchodno-technický zástupca v oblasti stavebnej chémie

MC - Bauchemie, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ kvalifikačný príplatok podľa praxe + provízny systém podľa dosiahnutého obratu
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prezentácia technických riešení projektantom a architektom
komunikácia s realizačnými spoločnosťami
technická podpora na stavbe
spracovávanie technických návrhov a cenových ponúk
školenie pracovníkov na stavbe
starostlivosť o zverených zákazníkov - predovšetkým západné Slovensko
akvizícia nových zákazníkov - predovšetkým západné Slovensko

práca v stabilnej spoločnosti
možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
možnosť odborného a kariérneho rastu
školenia v zahraničí
nadštandardné ohodnotenie
služobné auto aj na súkromné účely
notebook, mobilný telefón
homeoffice
príspevok na DDS

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, stavebná chémia

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť
samostatnosť a schopnosť plánovania pracovného času
výhodou sú znalosti v oblasti hydroizolácii, sanácií, injektáží, náterov a liatych podláh
výhodou sú existujúce kontakty s projektantmi a realizačnými spoločnosťami
prehľad materiálov stavebnej chémia – hydroizolačné stierky, injektážne živice, EP a PU, podlahové stierky, sanačné malty atď.
vedomosti v oblasti realizácie pozemných a inžinierskych stavieb
technické myslenie
skúsenosti s technickou dokumentáciou
orientácia na trhu
predchádzajúce skúsenosti s predajom stavebnej chémie sú veľkou výhodou (nie maloobchod)

Nadnárodná nemecká firma. Výrobca a dodávateľ stavebnej chémie, ktorý zabezpečuje systémové riešenia širokému spektru zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná cesta 18
903 01 Senec