Pridať inzerát

Deputy Store Manager v oblasti kosmetiky

mBlue Czech, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 - 1 500 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zastupování Store Managera v případě potřeby ve vedení prodejny a úzká spolupráce s ním
• Aktivní prodej, organizace eventů prodejny a spolupráce s marketingem
• Vedení, kontrola a motivace týmu
• Koordinace týmu a pomoc při výběru zaměstnanců do týmu včetně jejich zaškolování
• Podpora a dohled nad plněním plánů a cílů
• Inventury, udržování optimálních skladových zásob, objednávky zboží a komunikace s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Prožití 1/3 Vašeho života s radostí z dobře vykonané práce v úspěšné společnosti
• Velmi pěkné finanční ohodnocení včetně bonusů
• Multisport kartu
• Slevu na produkty
• 5 týdnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí a přehled o posledních trendech
• Zaměstnaneckou slevu na produkty a dárečky
• Možnost osobního i profesního rozvoje formou školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Jedna z nejrychleji rozrůstajících se firem v tuzemsku, ale i v zahraničí, která se zaměřuje na oblast kosmetiky, péči o tělo a životní styl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi s vedením menšího týmu alespoň 2 roky
• Zkušenosti v oblasti retailu (výhodou je praxe přímo v oboru prodeje kosmetiky)
• Přirozenou autoritu, jsi komunikativní, důsledný/á a zaměřený/á na výsledek
• Ovládání MS Excel na běžné uživatelské úrovni
• Komunikativní angličtinu pro komunikaci se zahraničními zákazníky
• Zájem o kosmetiku a sledování nejnovějších trendů

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců