Pridať inzerát

Parťák do kontaktního centra (příchozí linka)

mBank S.A., pobočka zahraničnej banky

  • Místo práce: Pernerova 691/42, Karlín, Česko, Praha (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 500 - 57 500 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*poradenství, servis, pomoc a prodej s konkrétními kroky při využívání našich produktů - po telefonu, přes email a sociální sítě

*žádné "studené" kontakty, klienti volají nám

*provozní doba mLinky je: Po - pá 8:00 – 20:00 hod. SO + NE, 8:00 – 17:30 hod. Pracujeme na 8,5 hodinové směny, máme postupné nástupy do zaměstnaní (8:00 - 11:30), na jednoho kolegu vychází 2-3 víkendové dny za měsíc. V práci jsme maximálně 5 dní po sobě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástupní fixní mzda je 27 500 Kč/ měsíc. Pokud se ti bude dařit, můžeš každý měsíc získat i kvalitativní bonus až 3000 Kč. A to není všechno – svoji mzdu můžeš výrazně ovlivnit i velice atraktivním prodejním bonusem! I naši nováčci si tak běžně přilepší v průměru o dalších 7 000 Kč za měsíc. Po prvním roce v našem teamu ti fixní mzdu navýšíme. Pokud se ti bude skutečně dařit, dostaneš příležitost složit seniorské zkoušky a navýšit tak svoji fixní mzdu.
* vedle jistoty pracovní smlouvy také škálu benefitů (vždy je fajn mít něco navíc), otevřená firemní kultura, časová flexibilita, kariérní rozvoj a různé projekty, do kterých se můžeš zapojit!

* důkladné 6 týdenní zaškolení, které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů. Samozřejmě si ale navzájem pomáháme i po zaškolení.

Práce v call centru je občas náročná, stejně jako každá jiná práce. My ale víme, jak proti stresu bojovat. Od stolního fotbálku na pracovišti, přes chutné svačinky až po společné akce třeba nad "zlatavým mokem s bohatou pěnou" :-)

Informace o náboru

Pošli nám své CV a krátký motivační vzkaz. Moc rádi Ti zavoláme, probereme detaily a poté domluvíme pohovor - samozřejmě online :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti (slovenština), vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde).

Co takhle se začít do práce těšit!
Dělej, co Tě baví, v mBank, která je lídrem mobility a inovace v CZ&SK světě financí. Buď součástí firmy stabilní jako banka, flexibilní jako start-up a přátelské jako rodina... Kde se na Tebe kolegové usmívají a ráno voní čerstvá káva...

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců