Pridať inzerát

Klientsky pracovník mBank Bratislava

mBank S.A., pobočka zahraničnej banky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za aktívny prístup k riešeniu klientskych potrieb
- Poradenstvo v oblasti financií
- Samostatné vedenie obchodných rokovaní
- Realizácia aktivít a cieľov v oblasti predaja bankových produktov
- Práca bez hotovosti

- Flexibilný pracovný čas
- Viac času pre seba, svoju rodinu, či záujmy v porovnaní s inými bankovými inštitúciami
- Možnosť profesionálneho a osobného rastu v zázemí medzinárodnej banky
- Motivujúce platové ohodnotenie ( 1000-2000 Eur/mesačne, v prípade šikovnosti aj viac)

V prípade, že ťa naša ponuka zaujala, zašli nám svoj životopis. K žiadosti pridaj prosím aj súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby spracovania mBank SA, pobočka zahraničnej banky.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len tých, ktorí postúpia do ďalšieho kola výberového konania a to najneskôr do dvoch týždňov od zaslania životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Vynikajúce komunikačné vlastnosti
- Schopnosť vcítiť sa do potrieb klienta
- Pozitívne myslenie
- Aktívny a kreatívny prístup
- Samostatnosť a zodpovednosť

Chceš sa opäť tešiť do práce?
Rob, čo Ťa baví, v mBank, ktorá je lídrom mobility a inovácie v CZ&SK svete financií. Buď súčasťou firmy stabilné ako banka, flexibilné ako start-up a priateľské ako rodina...

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Svetlana Cibulková
E-mail: poslať životopis