Pridať inzerát

Špecialista podpory obchodných kanálov banky

mBank S.A., pobočka zahraničnej banky

  • Místo práce: Bratislava, Slovensko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Podpora v rámci jednotlivých distribučních kanálů z procesního i metodického hlediska
*Příprava smluvní dokumentace
*Činnosti na podporu procesu prodeje
a mnoho dalšího….

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Uplatnění Tvého potenciálu v prostředí spolupráce, otevřenosti a chuti posouvat věci dopředu
*Velkou pracovní autonomii, a zároveň podporu kolegů i šéfa
*Vybavení pro remote work, pracovní flexibilitu
*Vzájemné profesní obohacení a rozvoj při spolupráci se zkušenými kolegy
*Komfortní pracovní prostředí našich kanceláří
*a v neposlední řadě všechny výhody, které přináší naše unikátní mBank kultura (neformálnost, přátelské vztahy, odpovědnost a worklife balance)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Středoškolské vzdělání s maturitou
*Schopnost se učit novým věcem a dotahovat věci dokonce
*MS Office (excel, powerpoint, word)
*Týmový hráč
* Proklientský přístup

Co takhle se začít do práce těšit!
Dělej, co Tě baví, v mBank, která je lídrem mobility a inovace v CZ&SK světě financí. Buď součástí firmy stabilní jako banka, flexibilní jako start-up a přátelské jako rodina... Kde se na Tebe kolegové usmívají a ráno voní čerstvá káva...

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců