Pridať inzerát

Produktový expert do Projektu rozvoje Investic_konzultant

mBank S.A., pobočka zahraničnej banky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Eurovea, Pribinova, Ružinov
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4 000 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Analýza našeho produktu - Investic (SK trh)
*Identifikace silných stránek produktu a jejich rozvoj / eliminace slabých stránek
*Příprava spuštění produktu na českém trhu
*Nastavení dlouhodobé rozvojové vize produktu a posílení obchodní
*Spolupráce na přípravě Robo-advisory

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Uplatnění Tvého potenciálu v prostředí spolupráce, otevřenosti a chuti posouvat věci dopředu
*Velkou pracovní autonomii, a zároveň podporu kolegů i šéfa
*Adekvátní ohodnocení Tvých znalostí a zkušeností, ale i ocenění Tvé práce a konstruktivní zpětnou vazbu
*Vybavení pro remote work, pracovní flexibilitu
*Vzájemné profesní obohacení a rozvoj při spolupráci se zkušenými kolegy
*Komfortní pracovní prostředí našich kanceláří (jakmile to bude možné ;) )
*a v neposlední řadě všechny výhody, které přináší naše unikátní mBank kultura (neformálnost, přátelské vztahy, odpovědnost a worklife balance)

Informace o náboru

Zaujali jsme Tě?
Dej o sobě vědět! Odpověz nám prostřednictvím svého LinkedIn profilu či podrobnějšího CVčka. Těšíme se, jak společně probereme Tvá i naše očekávání (na začátku on-line) a neméně na budoucí spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Komplexní přehled o trhu INVESTIC a nejnovějších trendech
*Dlouhodobá praxe na straně banky nebo finanční instituce
*Zkušenosti se zaváděním a/nebo zlepšováním produktu, strategickým plánováním
*Znalost prodejních kanálů a obchodních strategií pro investice
*Projektové řízení či manažerská zkušenost, analytika, cílevědomost
*Silná orientace na zákaznickou spokojenost a zkušenost
Fungujeme v mezinárodním prostředí, a tak u nás uplatníš aktivní angličtinu.

Co takhle se začít do práce těšit!
Dělej, co Tě baví, v mBank, která je lídrem mobility a inovace v CZ&SK světě financí. Buď součástí firmy stabilní jako banka, flexibilní jako start-up a přátelské jako rodina... Kde se na Tebe kolegové usmívají a ráno voní čerstvá káva...

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců