Pridať inzerát

Predajca bankových produktov cez telefón

mBank S.A., pobočka zahraničnej banky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pernerova, Karlín, Praha 8, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 24 000 Kč/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predávame bankové produkty iba klientom mBank
• Pomáhame klientom nájsť spôsob ako najefektívnejšie investovať a zhodnotiť svoje peniaze
• Radíme klientom ako dokončiť žiadosť o úverové produkty

• Pomoc a podporu kedykoľvek ju budeš potrebovať
• Nechválim len slovne. Kvalitu Tvojej práce oceníme bonusmi z predajov nad rámec základnej mzdy
• Fix 24 000 Kč / mesiac + bonusy - priemer bonusov 30 000 Kč / mesiac
• Ponúkame možnosť práce na plný aj skrátený úväzok

Ak sme ťa zaujali, nie je nič jednoduchšie, než sa nám ozvať a Tvoja banková kariéra môže začať :).

Informácie o výberovom konaní

Ideš do toho teda s nami?
Klikni na "Mám záujem", napíš nám o sebe pár základných info, pripoj CV. A ak máš chuť, mrkni medzitým na https://mbank.jobs.cz/proc-k-nam/, nech vieš, do čoho ideš. :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

• Obchodník, ktorý má ťah na bránku.
• Predajca s dobrou náladou a komunikáciou.
• Empatická osobnosť s proaktívnym prístupom.
• Samostatný a spoľahlivý človek, ktorý ocení, že po zapracovaní môže pracovať na Home Office.
• Pokiaľ máš skúsenosti v bankovníctve, sú pre teba výhodou, ale nie podmienkou.
• Podmienkou je plynulá znalosť slovenského jazyka a ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Chceš sa opäť tešiť do práce?
Rob, čo Ťa baví, v mBank, ktorá je lídrom mobility a inovácie v CZ&SK svete financií. Buď súčasťou firmy stabilné ako banka, flexibilné ako start-up a priateľské ako rodina... Kde sa na Teba kolegovia usmievajú a ráno vonia čerstvá káva...

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov