Pridať inzerát

Klientský pracovník mBank Eurovea/Bory Mall/ OC Central

mBank S.A., pobočka zahraničnej banky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Eurovea, Pribinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacMotivujúce finančné ohodnotenie ( 1000-2000 Eur/mesačne, môže byť vyššia v závislosti od plnenia obchodných plánov)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za klientske portfólio, pro aktívny prístup k riešeniu klientových potrieb.
- Poradenstvo v oblasti financií.
- Samostatné vedenie obchodných rokovaní, vyhľadávanie nových klientov
- Realizácia predajných cieľov v oblasti sprostredkovania predaja bankových produktov
- Nepracujeme s hotovosťou

- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť profesionálneho a osobného rastu v zázemí medzinárodnej banky
- Ambiciózne úlohy umožňujúce vlastný profesionálny rozvoj
- Motivujúce platové ohodnotenie ( 1000-2000 Eur/mesačne, môže byť vyššia v závislosti od plnenia obchodných plánov)

Vopred ďakujem všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len tých, ktorí postúpia do ďalšieho kola výberového konania a to najneskôr do dvoch týždňov od zaslania životopisu. Životopisy prosím zasielať v slovenskom, alebo anglickom jazyku.
Tešíme sa na stretnutie prostredníctvom skype , alebo na inom online nástroji :)
Pokiaľ nechceš kupovať „mačku vo vreci“ pozri medzi tým na https://www.mbank.sk/o-nas/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vynikajúce komunikačné vlastnosti
- Schopnosť vcítiť sa do potrieb klienta
- Pozitívne myslenie
- Aktívny a kreatívny prístup
- Samostatnosť a zodpovednosť

Sme mBank - "m" v našej značke znamená mobilitu. Sme mladá inovatívna banka. Na českom a slovenskom trhu si svoju pozíciu už od založenia v roku 2007 stále vylepšujeme, a to hlavne vďaka moderným, zrozumiteľným produktom a dobrej zákazníckej skúsenosti. Naším poslaním je vymýšľať a realizovať zmeny, ktoré zlepšia klientom bankovanie. Život je neustále v pohybe a my s ním.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 10
811 09 Bratislava