Pridať inzerát

Asistent servisu Mercedes-Benz

MB Trenčín, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 850 EUR/mesiacMzda závisí od individuálnych skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záľubu v autách? Chceš sa stať súčasťou Mercedes-Benz a začať rozvíjať svoju budúcnosť? Nenechaj si utiecť svoju príležitosť. Práve teraz hľadáme do servisného tímu šikovného kolegu.

Náplň práce:
- komunikácia so zákazníkom/ v prípade potreby aj v cudzom jazyku
- preberanie tel. hovorov/ prepájanie hovorov kolegom
- vybavovanie mailov a mailových odkazov/ aktívna práca v Outlooku
- príprava poštových zásielok/ príprava došlej a odoslanej pošty
- administratívne práce/ zakladanie zákaziek, kopírovanie, skenovanie a pod.
- zapožičiavanie náhradných vozidiel a agenda s tým spojená + Pick up servis
- objednávanie vozidiel do servisu, vybavovanie online objednávok
- zasielanie sms zákazníkom o plánovaných zvolávacích akciách
- pneuservis - administratívne zabezpečenie procesu + fyzická manipulácia s pneumatikami
- zodpovednosť za vytváranie zákazníckeho konta v aplikácii Mercedes me, spracovanie zákazníckych požiadaviek + informovanie zákazníkov o novinkách v aplikácii
- práca v interných systémoch
- aktualizácia databázy, zakladanie nových zákazníkov
- aktívna spolupráca so servisnými poradcami
- príprava občerstvenia pre zákazníkov/ káva, čaj
- práca na jednu zmenu

- stabilné zázemie v spoločnosti s významným postavením na trhu
- odborné produktové a rozvojové osobnostné školenia
- kontakt s najnovšími technológiami v automobilovom priemysle
- zapožičanie vozidiel za zvýhodnené podmienky
- finančné príspevky v prípade mimoriadnych udalostí /bonus pri narodení dieťaťa, bonus pri svadbe, bonus pri pracovných jubileách, príspevok na jazykový kurz, dodatočné dni pracovného voľna, sick day, home office/
- a iné nefinančné benefity a zľavy u našich partnerov

Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť MB Trenčín, s. r. o. ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.
Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, Vás pozveme na osobný pohovor.
Radi by sme Vás informovali, že odpovedať budeme iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické odbory, Automechanik

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratívy alebo opravy vozidiel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti servisných opráv automobilov alebo administratívy je vítaná
- technické myslenie/ potrebná základná znalosť konštrukcie automobilov
- fyzická zdatnosť
- dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť
- proaktívny prístup a lojálnosť
- znalosť nových technológií výhodou
- počítačové zručnosti
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- chuť učiť sa nové veci
- tímový duch

Autorizovaný predaj a servis automobilov značky Mercedes-Benz.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov