Pridať inzerát

Účtovníčka / Účtovník

MB Accounting Slovensko, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Odborárska, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- komplexné spracovanie podvojného účtovníctva viacerých klientov spoločnosti
- metodické riadenie účtovania a procesov v súlade s platnou legislatívou,
- mesačné, ročné uzávierky,
- spracovanie daňových priznaní k DPH, dani z príjmu a dani z motorových vozidiel,
- kompletné zabezpečenie spracovania účtovných dokladov, výkazov DPH, dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladňa, bankové výpisy, interné doklady,
- spracovanie štatistík,
- iné administratívne činnosti súvisiace s vykonávanou funkciou

Práca v priateľskom kolektíve, čiastočne pohyblivý pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

2

Pôsobíme v oblasti vedenia účtovníctva, spracovania miezd, daňového poradenstva a audítorstva.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Odborárska 23
83102 Bratislava