Pridať inzerát

RPA Developer

Mazars

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacod 1400 € brutto/mesiac (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Mazars sme vybudovali globálne kompetenčné centrum pre optimalizáciu, automatizáciu a analytiku procesov. Sme lídrami v rámci skupiny a máme za sebou riešenia pre viac ako 15 krajín.

Využi príležitosť učiť sa od našich skúsených kolegov a načerpaj z know-how Mazars. Buď pri rozvoji nášho tímu, zameraného na digitálne technológie a poskytujucého svoje služby klientom po celej Európe.

- Implementuj riešenia na podporu automatizácie práce u klientov pomocou tzv. RPA nástrojov („Robotic Process Automation“),
- vytváraj a optimalizuj automatizačné skripty a testuj,
- vytváraj knižnice opätovne použiteľných automatizačných skriptov,
- spolupracuj s kolegami tvoriacimi analytické vstupy.

A my Ti ponúkneme možnosť rozvoja v digitálnych technológiách, ktoré sú aktuálnym trendom na
trhu.

Profesný a osobnostný rast - budeš pracovať na top projektoch a s top ľuďmi v oblasti robotizácie a inteligentnej automatizácie. Ostatné benefity (dovolenka navyše, vzdelávanie..), Ti radi povieme osobne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naši kolegovia u nás hrajú kľúčovú úlohu a pomáhajú meniť k lepšiemu smerovanie oddelenia, spoločnosti, ako aj našich klientov. Dáme priestor Tvojej aktivite, návrhom a vynaliezavosti a pomôžeme Ti napredovať rýchlymi krokmi.

Čo očakávame od Teba?

- porozumenie analytickým výstupom a ich transformácia do technického jazyka,
- skúsenosť s vývojom softvéru, resp. nasadzovaním riešenia do produkčného prostredia, príp. testovaním, pri absolventoch - výhodou,
- znalosť jedného alebo viacerých z programovacích jazykov Python, VB.NET, C#, Java,
- skúsenosti s robotizáciou procesov na niektorej z používaných platforiem (UiPath, Blueprism, Power Platform) výhodou,
- skúsenosti s použitím machine learningu a umelej inteligencie - výhodou.

Mazars je popredná medzinárodná spoločnosť, ktorej cieľom je vybudovať hospodárske základy spravodlivého a prosperujúceho sveta. Na Slovensku pôsobíme od roku 2000. Klientom poskytujeme služby v oblastiach auditu a účtovníctva, daní, poradenstva a finančného poradenstva

Sme 5. najväčšou konzultačnou spoločnosťou na Slovensku.

Vďaka našej vybalansovanej perspektíve dokážeme nájsť rovnováhu medzi ľudským prístupom a firemnými procesmi. K profesionálnym službám v oblasti auditu, daní, účtovníctva, outsourcingu, finančného poradenstva či poradenských služieb vieme pridať čosi navyše: priateľský prístup a ľudské hodnoty.

Podporujeme zmysluplné zavádzanie technologických inovácií. Na Slovensku a vo Francúzsku sa nachádza Mazars Global robotics center. Centrum poskytuje riešenia viac ako 20 krajinám skupiny Mazars v oblasti RPA (Robotic process automation), process mining a AI.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov