Pridať inzerát

IT Manažér

Mazars Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený v oblasti IT a lákajú Ťa nové možnosti, či pracovné prostredie?
Sme medzinárodná a 5. najväčšia konzultačná spoločnosť na SR, ktorá si ale drží aj svoje špecifiká, osobný a priateľský prístup.

Ak by si sa rád pripojil k nášmu tímu expertov - pomohol nám rásť, podieľal sa na plánovaní a realizácii stratégie transformácie IT a digitalizácie našich služieb - hľadáme práve Teba.

Bližšie sa stretneš s:

- riadením IT oddelenia Mazars
- prípravou a realizáciou stratégie rozvoja IT, riadenie súvisiacich projektov
- komunikáciou so skupinou (regionálny CIO, skupinový CIO a CISO) ohľadne skupinových projektov a štandardov
- spoluprácou so senior systémovým špecialistom zodpovedným za poskytovanie podpory a prevádzky
- riešením problémov v rámci SK infraštruktúry a v rámci toku dát medzi SK a globálnou infraštruktúrou
- monitoringom bezpečnosti IT systémov
- komunikáciou s externými dodávateľmi technológií, služieb a softvérov
- prípravou na certifikáciu ISO27001

- 3 dni dovolenky navyše hneď pri nástupe
- early finish Fridays
- notebook a mobilný telefón s dátami aj pre súkromné účely
- možnosť získania ročného bonusu, pravidelné každoročné prehodnocovanie platu
- referral bonus
- Mazars online university - online platforma pre vzdelávanie
- vzdelávanie (rozvojové programy, príspevok na jazykové kurzy...)
- rôzne eventy, teambuildingy, či tématické raňajky
- sídlime v centre BA s krásnym výhľadom na Bratislavu : )
- káva, čaj na pracovisku

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - expert
Microsoft Office 365 - expert
VMware - pokročilý

- expertná znalosť fungovania PC, periférií a LAN sietí
- expertná znalosť Active Directory, administrácia serverových operačných systémov,
- expertná znalosť platformy Microsoft Office 365
- pokročilá znalosť platformy VMWare, VEEAM
- skúsenosť na podobnej pozícii
- systémové a analytické myslenie
- aktívna angličtina

výhodou:
- znalosť platformy Asseco Helios Orange
- znalosť Cisco Meraki

Sme 5. najväčšou konzultačnou spoločnosťou na Slovensku. Vďaka našej U flexibilite dokážeme nájsť rovnováhu medzi ľudským prístupom a firemnými procesmi. K profesionálnym službám v oblasti auditu, daní, účtovníctva, miezd & HR či poradenských služieb vieme pridať čosi navyše: priateľský prístup a ľudské hodnoty.

Podporujeme zmysluplné zavádzanie technologických inovácií. Na Slovensku a vo Francúzsku sa nachádza Mazars Global robotics center. Centrum poskytuje riešenia viac ako 20 krajinám skupiny Mazars v oblasti RPA (Robotics process automation) , process mining a AI . V tejto oblasti sme sa spoločne s francúzskymi kolegami stali lídrami v rámci skupiny Mazars. Kancelárie zdieľame so startupom Nettle.ai zameraným na vývoj chatbotov a konverzačných rozhraní.

Keďže radi pomáhame, zúčastňujeme sa dobrovoľníckych aktivít, organizujeme darovanie krvi alebo zbierky oblečenia. A aby sme trochu pomohli aj prírode, máme vlastný bio kompostér, staráme sa v ňom o dážďovky a kompost používame ako hnojivo pre naše kvety.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Europeum Business Centre, Suché Mýto 1
811 03 Bratislava