Pridať inzerát

Audit junior - KE (September 2021)

Mazars Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.9.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o audit a hľadáš možnosť spoznať, ako funguje reálny biznis, s čím sa boria podniky v našom hospodárstve? Chceš pracovať pre 5. najväčšiu poradenskú medzinárodnú spoločnosť na Slovensku s množstvom medzinárodných, ako aj lokálnych klientov? Chceš nazrieť okrem slovenských účtovných predpisov aj do prostredia IFRS? Ak áno, tak hľadáme práve Teba.

Ako audítor nahliadneš do fungovania rôznych spoločností a do ich procesov. Získaš veľa kontaktov a skúseností pri práci s klientmi, kolegami. Budeš mať našliapnuté k rôznym vedúcim finančným pozíciám v budúcnosti.

Ako u nás vyzerá deň audit juniora?

-Spolu s kolegami budeš pracovať na rôznych projektoch, navštevovať klientov a zúčastňovať sa na audite účtovných závierok.

-Budeš zodpovedný za prípravu potrebných údajov a dokumentácie pre skúsenejších kolegov, pod vedením ktorých sa veľa naučíš.

Každý kvalitný rozvoj vyžaduje investíciu. Počas hlavnej sezóny budeš venovať klientom a tímu veľa energie a svojho času. Budeš cestovať ku klientom a navštevovať ich priestory. Spoločnosť Ti bude robiť skvelý tím kolegov, ktorí Ťa budú podporovať pri práci, v Tvojom rozvoji a výzvach. Tvoj investovaný čas bude kompenzovaný v letných mesiacoch mimo sezóny.

-dni voľna navyše závislé od pracovného výkonu počas sezóny
-3 dni voľna navyše hneď pri podpise pracovnej zmluvy
-1 deň voľna na CSR aktivity
-flexibilný pracovný čas
-letné krátke piatky
-finančná podpora vzdelávania SKAU a ACCA, iné špecifické školenia podľa individuálnych potrieb
-firemné podujatia a teambuildingy
-finančná odmena za odporúčanie nových kolegov
-notebook a mobilný telefón s dátami aj pre súkromné účely
-pravidelné každoročné prehodnocovanie platu, ako aj kariérny postup
-žiadne tabuľky – rýchlosť rastu môže byť akcelerovaná Tvojim výkonom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme niekoho, kto:
-je vysokoškolsky vzdelaný (II. stupeň, ekonomický smer)
-je flexibilný, precízny a zodpovedný s dobrými komunikačnými schopnosťami
-je proaktívny pri riešení problémov
-má vodičský preukaz a ideálne aj aktívne šoféruje
-ovláda MS Excel na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, VLOOKUP...)

Sme 5. najväčšou konzultačnou spoločnosťou na Slovensku. Vďaka našej U flexibilite dokážeme nájsť rovnováhu medzi ľudským prístupom a firemnými procesmi. K profesionálnym službám v oblasti auditu, daní, účtovníctva, miezd & HR či poradenských služieb vieme pridať čosi navyše: priateľský prístup a ľudské hodnoty.

Podporujeme zmysluplné zavádzanie technologických inovácií. Na Slovensku a vo Francúzsku sa nachádza Mazars Global robotics center. Centrum poskytuje riešenia viac ako 20 krajinám skupiny Mazars v oblasti RPA (Robotics process automation) , process mining a AI . V tejto oblasti sme sa spoločne s francúzskymi kolegami stali lídrami v rámci skupiny Mazars. Kancelárie zdieľame so startupom Nettle.ai zameraným na vývoj chatbotov a konverzačných rozhraní.

Keďže radi pomáhame, zúčastňujeme sa dobrovoľníckych aktivít, organizujeme darovanie krvi alebo zbierky oblečenia. A aby sme trochu pomohli aj prírode, máme vlastný bio kompostér, staráme sa v ňom o dážďovky a kompost používame ako hnojivo pre naše kvety.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Europeum Business Centre, Suché Mýto 1
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Vasková
Tel.: +421259204700
E-mail: poslať životopis