Pridať inzerát

Operátor logistiky na VZV

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem stať sa členom tímu v úspešnej spoločnosti a zároveň Ťa láka práca v oblasti logistiky, kde získaš motivujúce finančné ohodnotenie? My aktuálne hľadáme nových šikovných pracovníkov na pozíciu operátora VZV.

Hlavnou úlohou zamestnanca bude nasledovné:
- manuálna práca v sklade
- zabezpečuje a zodpovedá za distribúciu materiálu v sklade a rozvoz materiálu vo výrobnej hale
- zásobovanie liniek (paletový vozík)
- sekvencovanie dielov do výroby
- vykonáva prácu aj s používaním ručného skenera
- zabezpečenie kontroly kvality materiálu
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade aj v hale
- plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
- dodržiavanie bezpečnostných predpisov

Ponúkame nasledovné benefity:
- základná mzda 900 €/mes.
- nočný príplatok 2 €/hod.
- sviatok 200 %
- sobota 50 %
- nedeľa 100 %
- výkonnostná prémia 80 €/mes.
- dochádzková prémia 70 €/mes.
- 13.-14. plat (50 % zo základnej mzdy)
- stravné lístky 4,50 € (stravovacia karta, možnosť zakúpenia stravy v bufete)
- práca vo výbornom kolektíve a v príjemnom pracovnom prostredí

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 800 Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

- výroba autosedačiek v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- prax a skúsenosti v danej oblasti veľkou výhodou
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- flexibilnosť
- zodpovednosť za vykonanú prácu
- znalosť skladového hospodárstva
- osvedčenie na VZV

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins