Pridať inzerát

Nástrojár v strojárskom priemysle

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 920 EUR/mesiac+ 20 % prémie
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akej pracovnej činnosti sa budete na pozícii nástrojára venovať?
- oprava a údržba strižných a ohýbacích nástrojov, postupových aj jednoduchých na ohýbanie a strihanie plechu
- montáž nových strižných a ohýbacích nástrojov na strihanie a ohýbanie plechov
- korekcie a odladzovanie nových strižných a ohýbacích nástrojov,
- kovoobrábacie práce, frézovanie, sústruženie, brúsenie na plocho
- vykonávanie montážnych prác vo výškach a na rebríkoch
- obsluha VZV
-plnenie úloh od svojho nadriadeného
- dodržiavanie BOZP

Benefity, ktoré ponúkame zamestnancom:
- mzda 920 €/mes. + 20 % prémie
- dynamická práca v úspešnej spoločnosti,
- práca v skvelom kolektíve nápomocných kolegov
- školenie zabezpečené
- práca v dvojzmennej prevádzke
- ostatné benefity predstavíme na osobnom pohovore

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu ohrevných zásuviek, vákuových zásuviek ako aj dizajnových častí kuchynských spotrebičov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Vyžadujeme nasledovné:
- zvládanie stresu
- prax na kovoobrábacích strojoch je výhodou
- schopnosť pracovať samostatne a zároveň pracovať efektívne aj v tíme
- presnosť, precíznosť, manuálna zručnosť
- flexibilita

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins