Výhodná pracovná ponuka pre vodičov VZV (retraku) a CXT ťahača s ubytovaním zadarmo

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 930 EUR/mesiac+ príplatky
  • Termín nástupu: nástup možný ihneď aj dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nachystali sme si pre Vás zaujímavú pracovnú pozíciu v hlavnom meste, a chceme preto, aby ste boli dôležitým človekom pre nás. Máte skúsenosti na VZV, prípadne si chcete lepšie zarobiť, alebo len jednoducho zmenu pracovného prostredia? Čítajte ďalej!

Náplňou práce vodiča VZV bude nasledovné:
- práca na vysokozdvižnom vozíku / retraku
- zásobovanie výrobných liniek
- odvážanie materiálu na miesto spotreby v rámci výrobnej haly
- naskladnenie tovaru
- ukladanie tovaru do/z regálov
- pikovanie káblov a dielov
- triedenie jednotlivých dielov
- práca na 3 zmeny (8 hodinové)

Ponuka výhod:
- základná mzda: 930 €/mes.
- doprava v rámci Bratislavy (Stará Vajnorská, Ivanská cesta, Polus, Hlavná stanica, Patrónka, Lamač, Opletalova) ZDARMA
- doprava zabezpečená Kúty, Sološnica
- ubytovanie zabezpečujeme ZDARMA
- výkonnostná prémia (odmena za kvalitu) - 60 eur
- dochádzková prémia - 80 eur
- príplatok za ovládanie viacerých pozícií - 130 eur
- aktívne používanie VZV - 50 eur
- odmena za odporúčanie známeho 200 eur po 3 mesiacoch a ďalších 200 eur po 6 mesiacoch
- 13. a 14. plat
- príplatok za prácu v noci
- všetky zákonom stanovené príplatky
- možnosť nadčasov
- pravidelné zálohy

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 800. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Od kandidáta vyžadujeme nasledovné:
- skúsenosti s obsluhou VZV/retrak a prácou v sklade
- platný preukaz VZV skupina C a W1 výhodou (neplatný obnovíme)
- spoľahlivosť
- chuť učiť sa nové veci a zručnosti
- lojalita voči firme
- odolnosť voči stresu
- ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins