Prístrojové dosky môžete montovať práve z jednej najvýznamnejších spoločnosti v Námestove (TPP, živnosť)

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 - 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ochotný urobiť všetko, aby to v práci správne fungovalo a úlohy boli splnené? Tak presne takého človeka hľadáme, odhodlaného pracovať a ďalej sa učiť nové veci.

Popis úloh pracovnej pozície:
Tvoje pracovisko bude v Námestove a nebude ti ako vždy chýbať plná podpora nášho koordinátora. Jedná sa o jednoduchú a nenáročnú prácu, a práve preto je aktuálne určená a vhodnejšia najmä pre ženy.

Čo bude úlohou montážnika?
- montáž prístrojových dosiek pre automobily
- obsluha liniek na osádzanie dosiek plošných spojov (SMT)
- kontrola a balenie vyrobených kusov

Platové podmienky:

TPP:
- so všetkými príplatkami a bonusmi, ktoré sme pre teba nachystali, môžeš dostať až 4,50 €/h. netto

SZČO:
- mzda 7 € (ranná, poobedná zmena)
- mzda 7,5 € (nočná zmena)

Iné benefity:
- okrem iného pri splnení pracovného fondu dostaneš poukážky v hodnote 10 €.
- bohatý sociálny program spoločnosti
- v prípade potreby máš k dispozícii ubytovanie ZDARMA

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu:, [email protected], alebo volajte na bezplatnú linku 0800 365 800.Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo vyžadujeme?
- žiadna predošlá prax sa od teba nevyžaduje
- svojou šikovnosťou môžeš dokonca aj kariérne vyrásť...

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins