Pridať inzerát

Ponuka pre IT špecialistov, mzda od 1300€/mes.

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 400 EUR/mesiacPlat bude dohodnutý na osobnom pohovore. Základný plat sa bude pohybovať medzi 1300€ - 2400€/mes.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Service Desk Specialist sa staráš o servisné požiadavky a incidenty našich koncových užívateľov v celej skupine Gronbach.

Páči sa ti kombinácia komunikácie a technických znalostí a dokážeš budovať a udržiavať dôverné vzťahy? K úlohám pristupuješ iniciatívne a rýchlo nachádzaš vhodné riešenia, ktoré dokážeš odhodlane realizovať? Tak sa pridaj k nám!

Náplň práce:

- príjem a spracovávanie hlásení o poruchách a servisných dopytoch telefonicky, alebo e- mailom (podpora prvej a druhej úrovne),
- analýza problémov, identifikácia a implementácia adekvátnych riešení, starostlivosť o databázu dopytov,
- postúpenie dopytov, resp. nevyriešených problémov užívateľov na najbližšiu vyššiu úroveň podpory,
- poskytovanie spätnej väzby a podpory kolegov pri riešení problémov,
- dokumentácia dopytov a otázok,
- monitorovanie a údržba IT systémov,
- neustále prehlbovanie a rozširovanie si IT odborností.

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- zabezpečený adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- moderné pracovné prostredie,
- moderné fitness centrum pre zamestnancov priamo vo firme, masáže,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a ďalšie benefity,
- možnosť pracovať z domu- Home office (čiastočne).

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 800. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
IT skúsenosti - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie v oblasti IT technológie alebo skúsenosti v oblasti IT,
- vynikajúce analytické schopnosti a schopnosť riešiť problémy,
- znalosť smerníc ITIL v3 je výhodou,
- orientácia na zákazníka a poskytovanie služieb,
- práca s technológiami infraštruktúry IT (LAN, WLAN, databázy, storage technológie a pod.),
- znalosť MS Office na pokročilej úrovni,
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2,

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins