Využi pracovnú príležitosť, ktorú Ti ponúkame a začni pracovať ako vodič VZV v našej firme

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,55 EUR/hod.+ ďalšie bonusy
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Začni svoju kariéru s nami hneď teraz! Ak si zodpovedný, spoľahlivý, tímový hráč a máš skúsenosti s VZV, tak si pre nás tým pravým kandidátom.

Vaša práca zahŕňa nasledovné:
- práca v sklade na VZV vozíku
- príjem, skladovanie a výdaj materiálov a tovarov
- práca so skenerom a evidencia položiek
- trojzmenná prevádzka (po 8 hod.)

Ponuka benefitov:
- práca na TPP
- mzda 4,55€/hod.
- osobné ohodnotenie 1,23 €/hod.
- výkonnostný bonus od 100 € a vyššie
- dochádzkový bonus 50 €/mes.
- príplatok za prácu nadčas najmenej 35 %
- stravný lístok v hodnote 5,00 €

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 365 800. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Remarkplast Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- prax na obdobnej pozícii výhodou
- potrebná aspoň minimálna prax s obsluhou VZV
- platný preukaz VZV výhodou
- zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins