Pridať inzerát

Mzda 11,5 €/hod. pre disponenta KT

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 370 - 1 908 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude úlohou disponenta?
- údržba systémov, ich spracovanie a optimalizácia, nastavenie kmeňových dát
- spracovanie zoznamu dielov, technické zmeny, koordinácia nábehu a výbehu dielov
- dodávatelia KT - ich zapojenie, overenie pokrytia výroby, eskalácia
- komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci VW SK, v rámci Koncernu a s Koncernu a s dodávateľmi KT
- sledovanie správneho priebehu špeciálnych procesov, ako je vybavovanie
požiadaviek interných oddelení pre náhradné diely
- spracovanie požiadaviek z FC
- školenie nových kolegov v rámci OJ ako aj externe v procesoch KT
- zvyšovanie kvalifikácie a odbornosti
- príprava dokumentov
- optimalizácia vnútorných procesov tak, aby podporovali splnenie cieľov OJ.

Ponuka benefitov:
TPP:
- nástupná mzda 1 370 €/mes. (výška mzdy podľa skúsenosti kandidáta)
SZČO:
- mzda 11,5 €/hod.

Ďalšie výhody:
- osobné ohodnotenie (priemer cca 14% z tarifnej mzdy)
- práca v profesionálnom tíme, v prostredí medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérne rásť
- možnosť vzdelávania sa

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Komplexné a odborné personálne riešenia v procesoch automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni B2
- znalosť práce v Microsoft Excel minimálne na úrovni pokročilý (nutnosť vyhľadávať dáta z databázach)
- znalosť logistických systémov Koncernu VW (BESI, TAD Archív, VW JIN, FIS, Evolution, TI Dispo, iLAP, LOTSE, SOFA, DAISY, atď.) je veľkou výhodou
- skúsenosti s krízovou komunikáciou
- schopnosť pracovať pod stresom a plniť úlohy načas
- silný zmysel pre zodpovedný a spoľahlivý prístup
- ochota pracovať v tíme, ale aj samostatne

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins