Vyrábaj vzduchotechniku v Istebnom a zarábaj do výšky 1130/mes. na plný úväzok

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Istebné
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 814 - 1 130 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: nástup možný ihneď aj dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do spoločnosti v Istebnom. Veľkou výhodou je, že práca NIE JE vykonávaná na montážnej linke a NIE JE stereotypná. Oplatí sa vyskúšať.

Popis pracovných úloh:
- montážne a baliace práce pomocou doťahovačiek, silikonovačky, nitovačky, vrtačky
- balenie produktov
- výstupná kontrola
- 12 hod zmeny

Ponuka benefitov:
- základná mzda: 814 € mesačne
- 0 - 8% osobné ohodnotenie
- 90 € dochádzkový bonus
- príplatky za nadčas nad rámec Zákonníka Práce podľa pravidiel uvedených v Kolektívnej zmluve
- extra príplatok nad rámec ZP za prácu v noci 2 € / h
- gastrolístky v hodnote 4,50 €/ 8 hodín (72% ich hodnoty hradí zamestnávateľ)

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá výrobou vykurovacej techniky a klimatizačných jednotiek a príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- práca na 3 zmeny
- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- prax výhodou
- ochota učiť sa
- presnosť, dôslednosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins