Hľadáš istotu? Pracuj v sklade a obsluhuj VZV za výhodných podmienok

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu a nevieš sa rozhodnúť pre tu správnu? Dovoľ nám ukázať Ti, prečo sa rozhodnúť práve pre nás! Máme prácu pre vodičov VZV! Máš možnosť výberu pracovať na TPP alebo živnosť.

Čo budeš u nás robiť?
- inventarizácia zásob tovaru a materiálu v sklade
- vystavovanie príjmových a výdajových dokladov-
- príjem tovaru do skladu (vykládka, kontrola a uloženie tovaru do skladu podľa druhu tovaru a prevádzkových pravidiel organizácie)
- obsluha vysokozdvižných vozíkov (kontrola ich prevádzkyschopnosti a bežná údržba)
- výdaj tovaru zo skladu (kontrola a príprava tovaru na expedíciu, jeho nakládka na dopravný prostriedok, vrátane bezpečného upevnenia)
- dvojzmenná prevádzka

Čo získaš?
- SZČO 8 € (kmeňový zamestnanec)
- TPP – 4,03 €/hod.
- nadčasový - 25 % priemer/hod.
- sviatok, sobota, nedeľa podľa ZP
- prémia mesačná - 20 % hod.
- príplatok 0,14 € poobedná zmena

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Práca v strojárskom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Čo vyžadujeme?
- prax na VZV
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
- ochota vzdelávať sa

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins