Operátor extrúderovej linky s výhodnými platovými podmienkami na TPP

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 870 - 1 121 EUR/mesiac13.-14. mzda 40% z priemernej mzdy
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého tímu hľadáme spoľahlivých ľudí, ktorí ocenia vynikajúcu partiu ľudí, s ktorými je radosť a aj zábava pracovať a samozrejmosťou je aj možnosť pre vlastný rozvoj. Všetko čo potrebuješ vedieť Ťa naučíme.

Pracovné povinnosti budú nasledovné?
- obsluha extrúderovej linky – kontrola kvality
- výroba výrobkov z gumy
- lisovanie a obrábanie gumových profilov
- úprava profilov pomocou nástreku
- pomocné práce pri výrobe a finalizácií profilov

Benefity, ktoré u nás dostaneš:
- mzda 870€ - 1121€ mesačne
- rizikový príplatok 0,59€
- nočný príplatok 1,90€
- nadčasový príplatok 30% z priemeru
- 100% príplatok za sviatok
- 50% príplatok za soboty
- 90% príplatok za nedele
- 13.-14. plat
- náhrada mzdy - prekážka v práci 60%
- dlhodobá spolupráca v prosperujúcej spoločnosti
- príjemný pracovný tím kolegov

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: afritzova@maxins.sk, volajte na tč. +421918104237 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. V našom slovenskom závode vyrábame tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

-skúsenosť na danej pozícii výhodou, nie však podmienkou
-flexibilita,
-samostatnosť a zodpovednosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins