Buď súčasťou nášho tímu operátorov v strojárenskej výrobe a získaš rôzne výhody

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Hrádok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: hneď, ako je to možné
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Daj nám šancu ukázať Ti, že pracovať u nás sa oplatí a môžeme Ti zaručiť, že budeš mať prácu v príjemnom, bezpečnom a čistom prostredí so skvelými a nápomocnými kolegami.

Tvoja hlavná pracovná činnosť bude nasledovná:
- čítanie technických výkresov
- upínanie súčiastok nástroja
- zabezpečenie prenosu programu do CNC stroja
- čítanie a upravovanie programu
- používanie meradiel
- kontrola kvality a výrobkov
- nitovanie spojovacieho materiálu podľa výkresovej dokumentácie
- práca s ručným a elektrickým náradím
- vypĺňanie sprievodných dokladov zákazky
- starostlivosť o zverené nástroje a zariadenia
- brúsenie a odihlovanie dielcov po vysekávaní a rezaní
- odoberanie dielov z Laseru a vysekávacieho stroja CNC
- každodenná údržba

Aké benefity získaš?
- práca na živnosť
- práca na len na 2 zmeny
- ranná a poobedná zmena 8,50€/h., nočná 9€/h.
- práca v čistom a modernom prostredí
- zabezpečený pitný režim počas celého dňa
- skvelý priateľský prístup kolegov
- komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: zpanikova@maxins.sk, volajte na tč.
+421905281149, alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Globálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na kandidáta sú nasledovné:
- samostatnosť pri riešení úloh,
- iniciatívny prístup pri zlepšovaní výrobných procesov
- prax na podobnej pozícií výhodou
- manuálna zručnosť
- precíznosť
- zodpovedný prístup k práci
- tímová práca
- ochota a chuť pracovať na sebe a vzdelávať sa

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins