Skladový manipulant so zárobkom od 917€ + ďalšie výhodné bonusy!

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 917 EUR/mesiac917€ + osobné ohodnotenie + príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak aj nemáš prax na danej pozícii, ale vieš, že sa vieš všetko naučiť, lebo ťa to baví, si náš človek. Určite sa nám ozvi.

Ak odporučíš známeho získaš dokonca bonus 150€! Čím viac známych, tým lepšie.

Čo bude Tvojou úlohou?
- dopravenie materiálu načas potrebného pre určené pracovisko
- vyskladňovanie a naskladňovanie komponentov
- chystanie komponentov do výroby
- príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru,
- zvoz prázdnych paliet
- zaisťovanie a kontrola bezpečnosti tovaru
- ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného
- trojzmenná prevádzka

Aké benefity môžeš očakávať?
- bonus za odporučenie známeho 150€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- možné zálohy po odpracovanom týždni - 50€
- ubytovanie k dispozícii pre zamestnancov ZDARMA
- osobné hodnotenie do výšky 20%
- dochádzkový bonus (mesačný) 50 € a (ročný) 30 €
- nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy, mimo svojej zmeny 50%
- poobedná 0,40 €
- 1,43 €/h nočný príplatok (príplatok platí aj za nadčas v nočnej zmene)
- príplatky za soboty 1,79 €/h a nedele 3,58 €/h
- sviatok 100%
- stravné lístky 3,83 € - 55% hradí zamestnávateľ
- práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: abalazova@maxins.sk, volajte na tč. +421917874079 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame od Vás:
- skúsenosti s prácou v sklade – výhodou
- spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh
- flexibilnosť a dochvíľnosť
- chuť učiť sa byť najlepším
- samostatnosť a zároveň schopnosť a ochota pracovať v kolektíve

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins