Pridať inzerát

Pracujte ako kontrolórka kvality na TPP

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 663 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím kolegov a práve vy môžete k nám zapadnúť. Neváhajte a prihláste sa čím skôr!

Popis Vašej práce:
- kontrola gumových tesnení do áut
- vizuálna kontrola
- zaznamenávanie výsledkov
- dôležitá je precíznosť, jemná motorika a dobrý zrak
- dodržiavanie platných zákonov a nariadení ako BOZP a ochrany životného prostredia

Výhody, ktoré od nás môžete očakávať:
- práca na TPP
- mzda 663 eur mesačne
- plná podpora koordinátora
- výborný tím kolegov

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: afritzova@maxins.sk, volajte na tč. +421918104237 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

DONGIL RUBBER BELT SLOVAKIA, s.r.o. je kórejská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa zameriava na výrobu gumových tesniacich systémov pre osobné automobily. V našom slovenskom závode vyrábame tesnenia dverí, okien, kufra a motorového priestoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- zodpovedný a spoľahlivý prístup
- presnosť, dôslednosť
- tímovosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins