Pridať inzerát

S nami môžete zarobiť 9€/hod. na pozícii zvárača

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou úlohou zvárača?
- zváranie spojov na montážnej linke
- tmelenie, brúsenie
- dodržiavanie BOZP

Výhody, ktoré ponúkame zamestnancom:
- práca na živnosť
- ponuka mzdy 9€/mes.
- práca len na jednu zmenu
- plná podpora koordinátora
- príjemné pracovné prostredie s priateľským tímom kolegov

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: bhybelova@maxins.sk, volajte na tč. +421907569654 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Prosperujúci strojársky podnik si vybudoval pozíciu spoľahlivého obchodného partnera na slovenskom trhu, ktorú sa snaží si neustále upevňovať.
HACO SLOVAKIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

- prax na pozícii zvárača vítaná
- ochota a chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins