Mechanik vo výrobnej spoločnosti s technickým myslením so mzdou od 1360€/mes.

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianske Bohuslavice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 8,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme miesto šikovného a zdatného mechanika vo výrobe! Máš jedinečnú príležitosť zamestnať sa vo významnej výrobnej spoločnosti, tak ju určite využi! U nás Ťa čaká skvelý tím kolegov, s ktorým budeš prežívať pracovné dni v dobrej nálade. Ak máš technické vzdelanie a logické myslenie, tak sa nám čo najskôr ozvi.

Plniť budeš tieto pracovné úlohy:
- riadiť sa podľa návodu na obsluhu zariadenia, podľa výkresovej dokumentácie a kontrolného plánu
- práca s mostovým/nosníkovým žeriavom (ovládanie zo zeme)
- kontrola vstupného materiálu
- nastavovanie parametrov na extrúderovej linke podľa návodu
- kontrola parametrov podľa návodu pomocou meracích zariadení (priemer, priľnavosť, excentricita)
- sledovanie správneho chodu zariadenia, opotrebenia dielov a hlásenie nezhôd vedúcemu
- zodpovedať za kvalitu vyrobeného produktu
- upozorňovanie na nezhodný materiál, označovať ho a ukladať na vyhradené miesto
- zabezpečovať oddelené skladovanie materiálu určeného na šrotovanie na vyznačenom mieste (nádobe) a iné
- práca v štvorzmennej prevádzke, krátky - dlhý týždeň.

Nasledovné benefity dostaneš:
- práca je na živnosť so mzdou 8€/hod.
- za odpracovaný mesiac s plným fondom mzda 8,50 Eur/hod.
- možnosť nadčasov (môžete robiť aj každý deň po dohode s nadriadeným)
- plná podpora koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: lhrenakova@maxins.sk, volajte na tč. +421907628802. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizlink vyrábajúca silové a špeciálne káble a elektrické prípojné šnúry (elektrospotrebiče, profesionálne náradie apod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- veľkou výhodou uchádzača je kurz viazania bremien
- logické myslenie
- technické vzdelanie
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
- samostatnosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins