Montážne práce pre toho, kto si potrebuje privyrobiť s ponukou mzdy 5,80€/hod.

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,8 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť zarobiť si pre študentov, mamičky, ale aj "dospelákov", ktorí majú čas navyše. Ponúkame brigádu vo významnej automobilovej spoločnosti v Žiline. Prax nie je potrebná, všetko Ti ukážeme a zaučíme Ťa!

Pracovnou úlohou bude nasledovné:
- montáž a výroba palivových čerpadiel
- skladanie komponentov
- zodpovednosť za kvalitu a množstvo realizovaného produktu
- vykonávanie pomocných prác
- kontrola kvality vykonanej práce
- práca v stoji
- nutná práca cez týždeň

Okrem mzdy ponúkame ďalšie benefity:
- mzda 5,80€ na hodinu (práca aj cez týždeň)
- nadčasové príplatky
- zamestnanie pre mužov, ženy aj páry
- zamestnanie vhodné pre študentov
- skvelý tím pracovníkov
- všetky ďalšie príplatky podľa Zákonníka práce

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: afritzova@maxins.sk, volajte na tč. +421918104237 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilová spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná, sa zaoberá montážou a výrobou palivových čerpadiel.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Zaujmeš nás, ak si:
- samostatný v práci s trochou manuálnej zručnosti
- ochotný učiť sa,
- zodpovedný a spoľahlivý
- a v neposlednom rade tímový hráč

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins