Hľadáme nových kandidátov, šičov/šičky papúč, ktorí majú záujem o dlhodobú prácu

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,25 EUR/hod.
  • Termín nástupu: nástup možný ihneď aj dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám zaujímavú pracovnú pozíciu v stabilnej spoločnosti so zaujímavými benefitmi! Vyžadujeme trpezlivosť, precíznosť a schopnosť využívať jemnú motoriku pri práci.

Vašou pracovnou úlohou bude nasledovné:
- šitie zvrškov, tálp a zaisťovanie luxusných papúč
- práca na 3 zmeny (05:50 - 13:50, 13:50 - 21:50, 21:50 - 05:50, 30 min. prestávka)

Výhody a benefity, ktoré môžete dostať sú:
- základná mzda 4,25 eur/h
- všetky príplatky za zmeny podľa ZP
- výkonnostná prémia 100 eur/mes
- dochádzková prémia 30 eur/mes
- práca v čistom pracovnom prostredí
- možnosť získať zaujímavé a užitočné zručnosti
- plná podpora koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: bpoblocka@maxins.sk, volajte na tč. +421905431714 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrába prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou vo výrobe
- trpezlivosť
- precíznosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins