Pridať inzerát

9 eur/h. Výrobný pracovník (len 1 zmena)

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zohor
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 EUR/hod.
  • Termín nástupu: hneď, ako je to možné
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba, montovanie a skladanie výrobkov a ich častí
- testovanie funkčnosti výrobkov a-alebo ich časti po zmontovaní
- čítanie tech. dokumentácie, príprava materiálu, pracoviska a nástrojov pre výrobu
- predmontáž , montáž, finalizácia a balenie produktov
- zodpovednosť za kvalitné vyhotovenie uvedených produktov podľa predpísanej technickej dokumentácie
- práca na 1 zmenu

- 9 eur/za každú hodinu
- práca pre mužov, ženy aj páry
- stabilná a dlhodobá práca
- pomoc koordinátora
- skvelí kolegovia

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: abalazova@maxins.sk, volajte na tč. +421917874079 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť navrhuje, vyvíja a vyrába širokú škálu priemyselných, vedeckých a špeciálnych kamier pre rôzne sféry

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou je elektrotechnické vzdelanie

- manuálna zručnosť
- schopnosť montovať jemnú mechaniku
- znalosť práce s pajkovačkou je výhodou

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins