Práca operátora výroby na živnosť s dobrými platovými podmienkami

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi pracujete manuálne? Tak sa pridajte do nášho tímu pracovníkov výroby.

Aká bude Vaša náplň práce?
- vykonávanie výrobných činností spoločnosti
- obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení
- kontrolovanie kvality vstupných materiálov
- zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov
- montáž dielov, obsluha zváracích a obrábacích strojov
- nahlasovanie porúch liniek a výrobných procesov a taktiež výrobných nedostatkov nadriadenému pracovníkovi
- vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom
- riešenie a opravovanie drobných závad a porúch
- vykonávanie ďalších úloh a činností podľa pokynov nadriadeného
- udržiavať pracovisko čisté
- prísne dodržiavanie predpisov BOZP

Aké výhody ponúkame zamestnancom?
- práca na živnosť
- mzda 8€ za každú odpracovanú hodinu
- plná podpora koordinátora
- zabezpečené školenie
- možnosť nadčasov
- skvelý tím kolegov
- práca na dve zmeny (ranná a poobedná - 12 hodinové zmeny + sobota 8 hodinová zmena)

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: bpoblocka@maxins.sk, volajte na tč. +421905431714 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Hesta, s.r.o. spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových a hlinikových okien a dverí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Čo vyžadujeme?
- fyzická zdatnosť - práca je fyzicky náročná (vhodná pre mužov)
- znalosť čítania výkresov aspoň na základnej úrovni
- manuálna zručnosť
- zameranie sa na kvalitu odvedenej práce.
- ochota učiť sa nové veci
- flexibilnosť a dochvíľnosť
- dodržiavanie interných predpisov.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins