Pridať inzerát

1100 eur/m + náborový bonus 500 eur! Obsluha CNC strojov

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 100 EUR/mesiac- v závislosti od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnaj sa u nás a okrem bežnej mzdy vo výške až 1100 eur dostaneš aj náborový bonus 500 eur!

Náplň práce:
- obsluha CNC strojov (sústruh, brúska, horizontálne a frézovacie centrum)
- úprava parametrov programu
- meranie a kontrola výrobkov
- práca so zdvíhacími zariadeniami
- práca s technickou dokumentáciou
- práca na 2 zmeny

Výhody:
- zaujímavá mzda: 850 – 1100 Eur
- mesačný bonus do 150 eur
- náborový bonus vo výške 500 eur
- príplatky podľa ZP
- stravné lístky
- možnosť aplikovať vlastné nápady a vylepšenia
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť pracovať na živnosť
- výborná pracovná atmosféra a super kolegovia

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: abalazova@maxins.sk, volajte na tč. +421917874079 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Prosperujúci strojársky podnik patriaci medzinárodnej spoločnosti Haco Group Int.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

- znalosť technickej dokumentácie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť pri práci

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins