Pridať inzerát

Zarob si až 1800 eur ako automatizačný technik

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac- v závislosti od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného automatizačného technika. Ak máš licenciu na mostový žeriav, skúsenosti v oblasti uvádzania strojov do prevádzky, znalosť CAD a znalosti IT (konfigurácia siete, ...) si ideálny kandidát! Ozvi sa nám ešte dnes. Podmienky si dohodneme!

Náplň práce:
- spustenie CNC strojov v záverečných fázach výrobného procesu
- nastavenie a starostlivosť o konfiguráciu softvéru na špičkových CNC strojoch
- regulácia elektronických zariadení používaných v CNC strojoch
- riešenie problémov technického charakteru na CNC strojoch
- prieskum a záverečná kontrola výsledného produktu
- komunikácia a spolupráca s medzinárodnými partnermi
- účasť na spustení prototypu aplikácií
- kontrola FAT

Výhody:
- zaujímavá mzda, najmenej 1200 eur/mes
- odmeny za inovačné návrhy
- možnosť aplikovať vlastné nápady a vylepšenia
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť práce na živnosť
- výborná pracovná atmosféra a super kolegovia

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: dchocholackova@maxins.sk, volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Prosperujúci strojársky podnik patriaci medzinárodnej spoločnosti Haco Group Int.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosti v oblasti spúšťania strojov
- schopnosť odstraňovať problémy
- schopnosť spúšťať diagnostiku na strojoch
- znalosti práce s počítačom (MS Office, Somove...)
- skúsenosti s automatizáciou
- angličtina
- práca nadčas v prípade potreby

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins