Obsluha strojov na oddelení zváracích robotov so zárobkom 9€/hod.

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bytča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na obsluhu strojov. Nástup možný ihneď, ale aj dohodou.

Náplň práce:
- obsluha strojov
- zváranie, cínovanie a následná kontrola
- udržiavanie poriadku na svojom pracovisku

- práca na živnosť
- 9 eur/za každú odpracovanú hodinu (od 1450 eur/mes)
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobým zamestnaním
- možnosť nadčasov a možnosť karierného rastu podľa šikovnosti zamestnanca
- skvelý a nápomocný tím kolegov

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: bhybelova@maxins.sk, volajte na tč. +421917874079 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou hydraulických plošín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovednosť
- podmienka mať prax
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- flexibilita
- ochota pracovať na zmeny - 12-hod (denná a nočná)

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava