Hľadáme šikovných operátorov/ky výroby do významnej automobilovej spoločnosti na TPP.

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 635 - 840 EUR/mesiac+ mesačný dochádzkový a motivačný bonus : do 210 EUR brutto
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov/ky výroby do významnej automobilovej spoločnosti v Žiline.
Možnosť stabilného zamestnania pre mužov, ženy aj páry.

Tvojou úlohou je nasledovné:
- nenáročná práca na montážnej linke (montáž palivových čerpadiel)
- skladanie komponentov
- zodpovednosť za kvalitu a množstvo realizovaného produktu
- vykonávanie pomocných prác
- 3 zmenná prevádzka

Benefity zamestnania sú nasledovné:
- zamestnanie pre mužov, ženy aj páry
- dochádzkový bonus 75 €/mes.
- výkonnostný bonus 50 €/mes.
- nočný príplatok a bonus za nočnú prácu 80€
- stravné lístky v hodnote 4,40€
- všetky ďalšie príplatky podľa Zákonníka práce
- plná podpora koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: dchocholackova@maxins.sk, volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilová spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná, sa zaoberá montážou a výrobou palivových čerpadiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– prax na obdobnej pozícii je výhodou
– manuálnu zručnosť, presnosť , zodpovednosť
-precíznosť , spoľahlivosť ,presnosť
– schopnosť čítať technické výkresy výhodou.
– tímová práca.
– analytické, logické a technické myslenie

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava