Pridať inzerát

Skvelá pracovná príležitosť so skvelým platom 1450/mes.

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle. Ak máš záujem kontaktuj nás čím skôr.

Čo bude tvojou úlohou ďalej:
- zásobovanie výrobnej linky.
-príprava dielov na jednu súpravu spôsobom priameho nakladania
-identifikácia dielov prepočítaním s príslušného protokolu skladu
-nakladanie dielov do vozíka
-čistenie vozíkov od neporiadku pred naložením dielov do vozíka
-práca podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov
-práca v 3-zmennej prevádzke

Čo môžeš ako zamestnanec u nás získať?
-9 eur za každú odrobenú hodinu (1450 eur/mes)
-možnosť ubytovania
-možnosť dohodnúť sa – práca na 2 alebo 3 zmeny
-výborná firemná atmosféra
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: dchocholackova@maxins.sk, volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Logistický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Čo od teba požadujeme?
-veľkou výhodou je preukaz VZV a základné skúsenosti
-zodpovednosť a pracovitosť
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke,
- dobrý zdravotný stav,
- manuálna zručnosť,
- flexibilita a dochvíľnosť

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava