Pridať inzerát

1300€/mes - operátor (balenie a montáž výrobkov)

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.- ​+ keď máš chuť robiť nadčasy získaš odmenu 100€ pri odpracovaní 200/N hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou práce:
- povrchové úpravy
- navešiavanie a zvešiavanie výrobkov
- balenie výrobkov
- montáž komponentov

Čo ti vieme ponúknuť?
- prácu na živnosť alebo na trvalý pracovný pomer
- nepretržitú starostlivosť koordinátora
- stabilný príjem a dlhodobé zamestnanie
- výborný nápomocný tím kolegov
- mzda na TPP: 3,76 - 5,50 EUR/hod.
- priemerná hodinová mzda je 5,50 eur/hod ( závisí na šikovnosti zamestnanca)
- Živnosť: 8 €/N hod (od 1300 eur/mesačne)
- keď máš chuť robiť nadčasy získaš odmenu 100€ pri odpracovaní 200/N hod.)

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: pdovina@maxins.sk, volajte na tč. +421908400688 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- prax na danej pozícii je vítaná, nie však podmienkou

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava